Wizzard Studio

Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny
Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny
Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny

O nas

Filmy i zdjęcia z lotu ptaka to doskonały sposób przedstawienia miasta, firmy, placu budowy, krajobrazów przyrodniczych słowem wszystkiego co da się sfilmować. Pozwalają uatrakcyjnić produkcję filmową, a także spełniają rolę użytkową – pomagając w opracowaniu materiałów marketingowych czy szkoleniowych.

Obecnie posługując się bezzałogowymi platformami, jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjną cenę zarówno dla Klienta biznesowego, jak i indywidualnego. Wycenę usługi dokonujemy po zapoznaniu się z charakterem pracy oraz wymaganiami postawionymi przez klienta. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Posiadamy świadectwa kwalifikacji operatorów bezzałogowych statków powietrznych wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, które jest niezbędne do nagrywania filmów w celach komercyjnych. Świadectwo kwalifikacji jest także potwierdzeniem posiadania wysokich umiejętności, w zakresie odbywania lotów bezzałogowymi statkami powietrznymi oraz niezbędnej wiedzy z prawa lotniczego.

Czym latamy?

Wszelkiego rodzaju platformy bezzałogowe (Drony, Quadrokoptery, Hexakoptery), które doskonale sprawdzają się jako nośniki kamer filmowych. Zapewniają one dynamiczny i oryginalny punkt widzenia. Możemy wznieść się wraz z kamerą nawet na wysokość 750 metrów i lecieć z prędkością 50 km/h. Stabilny film uzyskuje się dzięki specjalnej konstrukcji ramy i stabilizacji mocowania aparatu (gimbala). Korzystamy m.in z najnowszych gimbali opartych na silnikach bezszczotkowych i żyrokompasach.